no-img
سامنتا

جنبه ی مفید پوکمن گو


سامنتا
دوره های پیشنهادی

ادامه مطلب

جنبه ی مفید پوکمن گو


بازی جدیدی که اخیرا" بسیار سر و صدا کرده است پوکمن گو بازی شرکت آمریکایی نیانتیک و شرکت باسابقه ی بازی سازی به نام نینتندو ، نیازی به معرفی مجدد ندارد . این بازی رکوردهای جالبی را در عرض کمتر از یک ماه شکست از جمله رکورد سریعترین دانلود در گوگل پلی که قبل تر برای بازی کلش رویال شرکت سوپرسل اختصاص داشت و همچنین درآمد بازی کلش آف کلنز که پردرآمدترین بازی بود . 

کشورهای گوناگون از این پیشرفت سریع ابراز نگرانی کردند. کشورهای اسرائیل ، چین ، کره ، ایران  و برخی کشورهای دیگر به دلیل خطرهای احتمالی این بازی محدودیت هایی را در نظر گرفتند . 

جنجال های زیادی در شبکه های اجتماعی در رابطه با این بازی منتشر شد و یکی از مهمترین مشکلات بعد از انتشار این بازی خوابیدن سرورهای بازی بعلت شلوغی بیش از حد سرورهای این بازی و یا احتمال حمله به سرورهای این بازی بود . 

این همه اتفاقات با این سرعت زیاد  الکی هم نیست . تجربه های زیاد دو شرکت قوی ، نیروهای حرفه ای و سرمایه ی زیاد این دو شرکت شاید دست در این سرعت رشد داشته باشد 

اما از همه معایب این بازی که بگذریم یکی از خوبی های این بازی برعکس اکثر بازی هایی که تا به امروز طرفداران زیادی جذب کرده است ، تحرک افراد میباشد 

این بازی با استفاده از موقعیت مکانی که از گوشی های هوشمند به دست می آورد سعی میکند افراد را به سوی واقعیت های افزوده که درون بازی ساخته میشود هدایت کند تا آنها را شکار کنند . 

مخاطب این بازی دائما در حال گشت و گذار خواهد بود . چون که برای شکار پوکمن های خود باید گوشی را بردارد دوربین گوشی را روشن کند به محلی که در بازی نمایش داده میشود مراجعه کند و به شکار خود ادامه دهد 

این بازی برخلاف بازی های شرکت سوپرسل یا شرکت های دیگری که امروزه مخاطبان فراوانی را دارند سعی دارد که مخاطبان خود را از جای خود بلند کند . این مسئله در دراز مدت باعث جلوگیری از اضافه وزن و بسیاری از مشکلات ناشی از یک جا ماندن ، باشد . 

به جرات میتوان گفت این بازی تجربه ی بیست ساله دارد . چون قبلا نیز بازی هایی باعنوان پوکمن برای کنسول های بازی دیگر منتشر شده بود که تاریخچه ی آنها به بیست سال پیش باز میگردد . 

 

 
موضوعات :
سرگرمی و بازی

درباره نویسنده

پشتیبانی سامنتا 84 نوشته در سامنتا دارد . مشاهده تمام نوشته های

پرسش و پاسخ این آموزش


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *